Dodano dnia: 02.03.2013 o godz: 23:24 | Numer ID: 2650
Link nie działa/spam ?

Armax - Serwis i naprawa bramek antykradzieżowych Warszawa.

Zajmujemy się serwisem oraz naprawą bramek antykradzieżowych większości dostępnych firm. Posiadamy w sprzedaży również akcesoria do bramek ( antykradzieżowy klips ubraniowy, metka zabezpieczająca magnetyczna, akusto-magnetyczna, radiowa, etykieta zabezpieczająca, rozszywacze, deazktywatory, magnetyczne klucze otwierające do klipsów ) jak i same zabezpieczające, antykradzieżowe bramki sklepowe.

Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w zakresie serwisu, konserwacji i naprawy bramek antykradzieżowych działających w różnych technologiach ( bramki elektro-magnetyczne, bramki akusto-magnetyczne, bramki radiowe ) oraz niezbędne do tego typu obsługi urządzenia i oprogramowania. W większości przypadków już podczas wizyty u klienta jesteśmy w stanie zdiagnozować typ uszkodzenia bramek antykradzieżowych oraz zaproponować dalszą procedurę naprawy.

Skomplikowane uszkodzenia systemów bramek przeciwkradzieżowych naprawiamy we własnym centrum napraw, co pozwala skrócić czas takiej operacji do minimum. W szczególnych przypadkach jesteśmy w stanie zapewnić zamienniki podzespołów elektronicznych ( zasilacze, centralki sterujące, anteny, dezaktywatory magnetyczne i elektromagnetyczne, rozszywacze ) sprawiając, że serwis bramek antykradzieżowych jest jak najmniej uciążliwy dla klienta.

Serwis i naprawa bramek antykradzieżowych instalowanch również przez inne firmy. Podstawowym rejonem naszej działalności serwisowej jest Warszawa i woj. Mazowieckie, ale posiadamy też kontakty serwisowe w innych rejonach Polski.

W przypadku kłopotów z prawidłowym działaniem systemów antykradzieżowych prosimy o kontakt z naszą firmą.

Szczegóły strony www.armax.waw.pl:

Komentarze do strony: www.armax.waw.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę www.armax.waw.pl

Armax - Serwis i naprawa bramek antykradzieżowych Warszawa.
Armax - Serwis i naprawa bramek antykradzieżowych Warszawa.
Armax - Serwis i naprawa bramek antykradzieżowych Warszawa.
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: