Dodano dnia: 26.10.2016 o godz: 18:28 | Numer ID: 5937
Link nie działa/spam ?

AVAL - monitoring wizyjny CCTV i IP

Monitoring wizyjny (telewizja przemysłowa CCTV i IP) to obecnie często spotykany środek technicznej ochrony mienia. AVAL od wielu lat działa w tej branży. Jesteśmy dostawcą nowoczesnych urządzeń i technologii. Oferujemy systemy analogowe wielkiej rozdzielczości i systemy telewizji IP.
W ofercie spółki AVAL znajdą Państwo nowoczesne kamery telewizyjne w obudowach kopułkowych i kamery w obudowach typu bullet. Oferowane przez nas kamery mogą pracować zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak na zewnątrz. Mamy też nowoczesne rejestratory wizyjne w dużym wyborze. Ofertę sprzętu telewizyjnego uzupełniają urządzenia do transmisji sygnałów po kablu koncentrycznym, po skrętce komputerowej i urządzenia do bezprzewodowego przesyłania wizji. Mamy oczywiście w swojej ofercie zarówno wysokiej jakości kable koncentryczne, jak i kable teleinformatyczne.
AVAL ma w swojej ofercie także inne systemy technicznej ochrony mienia. Oferujemy alarmy przeciwwłamaniowe i przeciwpożarowe, systemy kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy, domofony i wideodomofony. Dziedzinę tę uzupełniają sejfy.
AVAL zajmuje się także techniką antenową. Oferujemy nowoczesne rozwiązania do antenowych instalacji indywidualnych i zbiorowych przeznaczonych do odbioru sygnałów radiowych i telewizyjnych. W naszej ofercie są ponadto systemy nagłośnienia Public Address (100V) i systemy konferencyjne.
Ofertę uzupełniają szafy rackowe 19-calowe i akumulatory bezobsługowe często przydatne w branży teletechnicznej.

Szczegóły strony www.aval.com.pl:

Komentarze do strony: www.aval.com.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę www.aval.com.pl

AVAL - monitoring wizyjny CCTV i IP
AVAL - monitoring wizyjny CCTV i IP
AVAL - monitoring wizyjny CCTV i IP
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: