Dodano dnia: 16.11.2012 o godz: 11:59 | Numer ID: 2379
Link nie działa/spam ?

Dom opieki

Witamy Państwo miło w naszym nowo wybudowanym domu seniora, który wybudowany został w celu poprawienia jakości życia starszych ludzi będących na rencie. Nasz lokalny dom opieki jest nowym domem, wybudowanym w ten sposób, aby w optymalny sposób zagwarantować luksus naszym pensjonariuszom.
Dom seniora został zbudowany w malowniczej oraz spokojnej okolicy w pobliżu Lęborka, pośród lasów okolicznego parku krajobrazowego, w otoczeniu rzek oraz łąk.
Zademonstrowany przez nas dom opieki, jest przystanią, w której osoby będące na emeryturze i chore, mogą żyć w luksusowych warunkach oraz radować się ostatnimi dniami życia.
Mój dom seniora gwarantuje swoim użytkownikom całodobową, doskonałą opiekę znacznie wykwalifikowanej kadry medycznej oraz opiekunów.
W ofercie naszego domu opieki są bogato wyposażone pomieszczenia mieszkalne dla starszych ludzi, jedno lub dwu osobowe, w których znajdziecie Państwo net, LCD, urządzenie odbiorcze, systemy przywoławcze, łazienkę jak również wiele ułatwień ułatwiających poruszanie.

Szczegóły strony www.domseniora-zielonewzgorze.pl:

Komentarze do strony: www.domseniora-zielonewzgorze.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę www.domseniora-zielonewzgorze.pl

Dom opieki
Dom opieki
Dom opieki
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: