Dodano dnia: 29.11.2012 o godz: 5:33 | Numer ID: 2224
Link nie działa/spam ?

Filologia Angielska w Krakowie - Studia Podyplomowe

Pomyślność naszej uczelni mierzy się osiągnięciami jej studentów, dlatego bardzo cieszy nas, że owych osiągnięć nie brakuje. Możemy pochwalić się nie tylko jednym z najwyższych w Polsce odsetkiem stypendystów Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, lecz także licznymi projektami, którymi zarządzają i w których uczestniczą nasi studenci. Jesteśmy dumni z faktu, że ich studia nie ograniczają się tylko do nauki. Są oni osobami zaangażowanymi, które skutecznie działają na rzecz uczelni i otoczenia. Na WSE prężnie rozwija się Centrum Wolontariatu oraz bardzo wiele kół naukowych. Pomysłowość studentów nie zna granic, dlatego każdego dnia dzieje się u nas coś ciekawego. Spotkania, debaty, projekcje filmów, imprezy – każdy znajdzie coś dla siebie.
Dodatkowo dla naszych studentów prowadzimy szereg kursów i szkoleń. Jednymi z nich są Zarządzanie projektami, Coaching indywidualny, Marketing w sieci.
Bez naszych wykładowców nie byłoby WSE. To oni znajdują się w centrum procesu dydaktycznego i stanowią o wyjątkowości naszej uczelni. Do współpracy zapraszamy tylko najlepszych.
Kadra naukowa uczelni to nie tylko wybitni naukowcy, ale także praktycy, odnoszący w swojej pracy liczne sukcesy i młodzi pracownicy naukowi, realizujący śmiałe projekty. Przede wszystkim, są oni jednak niezwykle życzliwymi ludźmi, gotowymi poświęcić każdemu studentowi uwagę i czas. Wielu naszych absolwentów wciąż utrzymuje kontakt ze swoimi wykładowcami, którzy stali się dla nich mentorami.
Zostań studentem Wyższej Szkoły Europejskiej.

Szczegóły strony www.wse.krakow.pl:

Komentarze do strony: www.wse.krakow.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę www.wse.krakow.pl

Filologia Angielska w Krakowie - Studia Podyplomowe
Filologia Angielska w Krakowie - Studia Podyplomowe
Filologia Angielska w Krakowie - Studia Podyplomowe
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: