Dodano dnia: 19.09.2012 o godz: 15:27 | Numer ID: 2113
Link nie działa/spam ?

Hurtownia akcesoriów GSM Warszawa

Hurtownia TKN-CONNECT jest głównym dostawcą akcesoriów GSM na Mazowszu i w samej Warszawie. W ofercie posiada różnego rodzaju akcesoria do telefonu. Oprócz typowych akcesoriów GSM w sprzedaży są również akcesoria do nawigacji GPS, Tabletów oraz anteny do modemu.
Hurtownia GSM istnieje od 2003r i od tamtego czasu ciągle rozwija się i umacnia na rynku akcesoriów. Głównym polem działań jest Warszawa i okoliczne miejscowości, ale poprzez pośredników akcesoria GSM docierają w wiele rejonów Polski.
Pierwszymi produktami w ofercie hurtowni GSM TKN-CONNECT były akcesoria do telefonów, w miarę rozwoju i popularyzacji nawigacji GPS również do nich firma zaczęła produkować akcesoria. Kolejnym dużym rozwinięciem oferty akcesoriów GSM było wprowadzenie anten do modemów internetowych Huawei i ZTE. Ostatnimi nowościami są akcesoria do Tabletów: ładowarki samochodowe i sieciowe, uchwyty, podstawki i etui.
W ofercie naszej hurtowni można znaleźć takie akcesoria GSM jak: anteny do modemów internetowych, baterie do telefonu, etui do Tabletów, pokrowce, na telefon, kable mini i micro USB, kabury, karty startowe Pre-paid Orange, T-Mobile, Play i Plus, ładowarki sieciowe i samochodowe, nakładki na Tablet, karty pamięci microSD, rysiki do telefonów i nawigacji GPS, uchwyty na telefon, podstawki pod tablet oraz słuchawki do telefonów.
Cechą wyróżniającą akcesoria GSM oferowane przez TKN-CONNECT jest ich wysoka jakość. Warto zauważyć, że hurtownią GSM, jako praktycznie jedyna udziela 2 letniej gwarancji na wszystkie produkty. W tym okresie ilość akcesoriów oddanych na reklamację nie przekroczyła 0,2%!
Nasza hurtownia GSM niezwykle dba, aby oferowane przez nią akcesoria posiadały wszelkie niezbędne na terenie UE certyfikaty. Jako pierwsza hurtownia w Polsce oferowaliśmy zamienniki ładowarek do telefonów spełniające wymogi UE!
Hurtownia TKN-CONNECT oferuje w znakomitej większości uniwersalne akcesoria GSM. Strategia ta jest spowodowana stale zwiększającym się tempem wprowadzania nowych modeli telefonów przez producentów, powiększeniem się liczby ich modeli oraz szybkim rozwojem technologicznym, który powoduje o wiele szybsze starzenie się telefonu.
Akcesoriami, które szczególnie przypadły naszym hurtowym klientom do gustu są np. baterie do telefonów. Hurtownia GSM TKN-CONNECT oferuje dwa rodzaje baterii: baterie litowo-polimerowe marki eXtremestyle oraz baterie litowo-jonowe POWERPHONE. Baterie Li-Pol to najwyższej jakości baterie do telefonów komórkowych, wyróżniające się nie tylko zwiększoną pojemnością, ale i dłuższą żywotnością. Baterie Li-Ion to linia ekonomicznych baterii w atrakcyjnej cenie.
Etui na telefony to najbardziej rozbudowana kategoria w ofercie akcesoriów GSM firmy TKN-CONNECT. Kilka typów etui i pokrowców posiada wielo modeli pasujących do różnych telefonów komórkowych. Najbardziej popularnymi etui na telefon są: etui Pull UP, etui zamszowe i pokrowce New Slim. Wiele rodzajów etui ma kilka wersji kolorystycznych, lecz najbardziej popularny jest kolor czarny. Hurtowa sprzedaż tych akcesoriów GSM stanowi ważny element działalności firmy.
Współpracując z bezpośrednim producentem i importerem akcesoriów GSM zapewniacie sobie Państwo dostęp do pełnego asortymentu akcesoriów, atrakcyjne ceny oraz dogodne warunki współpracy.
Zapraszamy wszystkie firmy chcące sprzedawać akcesoria GSM marek eXtremestyle, POWERPHONE, DOLCE mobile oraz karty pamięci Team na naszą stronę.

Szczegóły strony www.tkn-connect.pl:

Komentarze do strony: www.tkn-connect.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę www.tkn-connect.pl

Hurtownia akcesoriów GSM Warszawa
Hurtownia akcesoriów GSM Warszawa
Hurtownia akcesoriów GSM Warszawa
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: