Dodano dnia: 16.04.2013 o godz: 23:09 | Numer ID: 2813
Link nie działa/spam ?

INS-EL

17 lat temu, w Łodzi powstała firma INS-EL. Pewnie w tamtej chwili niewiele osób słyszało o tym wydarzeniu. Z biegiem czasu działalność firmy na rynku łódzkim została doceniona. Staliśmy się rozpoznawalni i cenieni. Firma zaczęła się rozwijać. Bez względu na stopień rozwoju firmy, zawsze na pierwszym miejscu stawialiśmy klienta. Działamy ze świadomością, że klient jest najważniejszy.

Dziś, po latach, INS-EL, to nie ta sama firma. Przedsiębiorstwo znacznie się rozwinęło. Posiadamy siec oddziałów, znacznie więcej klientów. Wśród nich były i są koncerny, instytucje, potężne firmy, ale i drobni inwestorzy. Nie zapominamy o nich i traktujemy z pełnym profesjonalizmem.

Skontaktuj się z nami – najprościej zrobić to za pośrednictwem strony internetowej i danych adresowych tam, zawartych. Zachęcamy do lektury naszej witryny – można tam znaleźć wiele informacji o nas i o naszej ofercie handlowej.

Podejmiemy współprace z dużymi, średnimi i całkiem niewielkimi firmami branży elektroinstalacyjnej. Wszelkie warunki współpracy oczywiście są do uzgodnienia. Daleko nam do firm stosujących sztampowe rozwiązania. Jesteśmy elastyczni i kreatywni. Zapraszamy do współpracy i do zakupów.

Szczegóły strony www.ins-el.com.pl:

Komentarze do strony: www.ins-el.com.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę www.ins-el.com.pl

INS-EL
INS-EL
INS-EL
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: