Dodano dnia: 25.02.2016 o godz: 23:25 | Numer ID: 5570
Link nie działa/spam ?

Jazda defensywna

Sztuka prowadzenia pojazdów to nie tylko opanowanie podstawowych zasad ruchu drogowego i obsługi pojazdu. Znajomość technik bezpiecznej i oszczędnej jazdy, wpływa nie tylko na powiększenie się oszczędności związanych z korzystaniem z pojazdu mechanicznego, ale również na minimalizację ryzyka kolizji w ruchu drogowym. Już dziś każdy z nas może zadbać o bezpieczeństwo na drogach, biorąć udział w przygotowanych przez naszą placówkę szkoleniową szkoleniach jazdy bezpiecznej.
Kurs jazdy bezpiecznej udoskonala styl prowadzenia pojazdu i uczy ekonomii jazdy. Rezultatem przejścia wszystkich etapów kursu jest minimalizacja eksploatacji pojazdu i podwyższenie poziomu bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego, jak i transportowanych towarów. Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów, którzy potrafią przekazać swoją wiedzę w sposób kompetentny i łatwy do zrozumienia. Nasi kursanci zostaną wyposażeni w pomocne podręczniki i umiejętności, mają wpływ na poprawę techniki jazdy samochodem.
Kurs jazdy bezpiecznej ma na celu nauczenie kierowców bezpiecznego stylu jazdy i unikania niebezpiecznych sytuacji i kolizji w ruchu drogowym. Każdy kurs składa się z teorii i praktyki. Podczas wykładów nasi instruktorzy omawiają podstawowe aspekty bezpieczeństwa na drogach: wykorzystanie potencjału technicznego samochodu, nowoczesne techniki hamowania, złożona analiza kolizji drogowych, psychologia dla kierowców, udzielanie pierwszej pomocy, a także umiejętnośc odczytywania bodźców zewnętrznych podczas jazdy samochodem.
Podczas zajęć praktycznych kursanci będą mogli poznać techniki poprawnego wychodzenia z poślizgów i wczesnego reagowania na nieprzewidzianą przeszkodę. Zostaną poinformowani o ergonomicznej i wygodnej pozycji za kierownicą, która ma wpływ na powiększone pole widzenia podczas prowadzenia samochodu. Kursanci będą mogli w praktyce poznać zasadę minimalnego zaufania do innych uczestników ruchu drogowego, a także przećwiczyć bezpieczne manewry hamowania w różnych warunkach drogowych i atmosferycznych. Ich jazda zostanie zaanalizowana przez doświadczonego instruktora, który pomoże skorygować błędy i da wskazówki jak efektywniej wykorzystywać zdobyte na szkoleniu umiejętności.
Nasza szkoła jazdy to miejsce przyjazne każdemu kierowcy. Troszczymy się o rozwój praktycznych umiejętności naszych kursantów, prowadząc nowoczesne i profesjonalne szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i ekonomii jazdy. Nasi Klienci mogą liczyć na miłą i profesjonalną obsługę, a także rodzinną atmosferę w trakcie kursów. Zapraszamy Serdecznie!

Szczegóły strony www.safe-driving.pl:

Komentarze do strony: www.safe-driving.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę www.safe-driving.pl

Jazda defensywna
Jazda defensywna
Jazda defensywna
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: