Dodano dnia: 05.06.2017 o godz: 11:25 | Numer ID: 6231
Link nie działa/spam ?

Kalendarze książkowe | Kalendarze dla firm

Calnet zaprasza firmy zainteresowane zakupem eleganckich gadżetów reklamowych do zapoznania się z naszą ofertą. W ramach świadczonych przez nas usług znajdą Państwo szereg bardzo efektownych kalendarzy książkowych, które dostosowywane są do potrzeb zamawiającej je firmy.
Kalendarze książkowe Calnet są jednymi z najbardziej atrakcyjnych kalendarzy dla firm, zarówno pod względem ich wyglądu, jakości, jak i bardzo atrakcyjnych cen. Wszystkie znajdujące się w ofercie kalendarze książkowe podlegają procesom, które mają na celu przeobrażenie ich w wartościowe i efektowne gadżety reklamowe. W tym celu stosujemy tłoczenie logo na okładce, różnorodne drukowane reklamy oraz dodatki. Dzięki temu każda firma ma szansę na nabycie u nas zupełnie wyjątkowych i oryginalnych produktów, które wspaniale wpływają na wizerunek firmy.
Kalendarze książkowe dostępne są u nas w najpopularniejszych formatach z blokami z kalendarium dziennym oraz tygodniowym. Wszystkie z nich wykonywane są z różnokolorowymi oprawami, które wykonane są na podstawie bardzo efektownych oklein.
Równie istotną częścią naszej oferty są kalendarze akademickie oraz kalendarze nauczyciela. Ta część naszej oferty, to zupełnie niekonwencjonalne kalendarze książkowe, które powstały z myślą o ludziach, dla których rok szkolny lub akademicki jest wyznacznikiem Ich rytmu pracy. Kalendarz dla nauczyciela oraz kalendarz akademicki, to również bardzo efektowny materiał na reklamę i promocję uczelni lub szkoły.

Szczegóły strony calnet.pl:

Komentarze do strony: calnet.pl

  • Iwona napisal(a):
    Data dodania: 23 10 2018 (raport)

    Długo zastanawiałam się czy jako gadżety firmowe wybrać właśnie kalendarze książkowe. Po odebraniu przesyłki z kalendarzami jestem przekonana, że zamówienie ich było świetną decyzją!

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę calnet.pl

Kalendarze książkowe | Kalendarze dla firm
Kalendarze książkowe | Kalendarze dla firm
Kalendarze książkowe | Kalendarze dla firm
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: