Dodano dnia: 18.04.2018 o godz: 13:02 | Numer ID: 6803
Link nie działa/spam ?

Krajowy i międzynarodowy transport drogowy

Czy spotkałeś się z problemem nierzetelności partnerów biznesowych w sferze transportu krajowego i międzynarodowego towarów? Czy Twoja firma poniosła straty z powodu niedotrzymania kluczowych terminów w dziedzinie dostaw towarów podzespołów i innych ładunków?

Marka CargoManager. pl jest firmą transportową, która wspiera biznes w jego procesach logistycznych poprzez organizację i przeprowadzanie transportu krajowego i międzynarodowego ładunków.

Oferta firmy zbudowana jest z dwóch głównych filarów- drogowego transportu krajowego oraz transportu na terenie krajów Unii Europejskiej. Pozwala to firmie uczestniczyć w znacznej części rynku TSL i obsługiwać podmioty o zróżnicowanych potrzebach, oczekiwaniach i terminach.

Wysoka jakość usług jest gwarantowana przez zespół składający się z pasjonatów logistyki, którego doświadczenie i zaangażowanie stanowią rdzeń oferty i emanują na każdy jej aspekt.

CargoMananger to również bogata baza partnerów oraz sprawdzonych kierowców znających jak własną kieszeń trasy przewozu na różnorodne zakątki kontynentu. Pozwala ona na powierzenie ładunku doświadczonym przewoźnikom, którzy zapewniają mu bezpieczeństwo podczas samego transportu.

Nasza marka jest otwarta na szeroką współpracę z podmiotami i przedsiębiorstwami poszukującymi wiarygodnego partnera. Dowozimy zawsze na czas i przy pełnej zgodności z obowiązującymi regulacjami prawnymi względem transportu. Nasz sukces opieramy o nowoczesną technologię, zrównoważony rozwój oraz otwartość na klienta.

Cargo Mananger - transport krajowy i międzynarodowy dla Twojej firmy.

Szczegóły strony cargomanager.pl:

Komentarze do strony: cargomanager.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę cargomanager.pl

Krajowy i międzynarodowy transport drogowy
Krajowy i międzynarodowy transport drogowy
Krajowy i międzynarodowy transport drogowy
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: