Dodano dnia: 19.04.2011 o godz: 17:38 | Numer ID: 1441
Link nie działa/spam ?

Księgarnia internetowa

Oficyna Wydawnicza "Impuls" to znajdujące się w mieście Kraka wydawnictwo i księgarnia mające w swej ofercie pozycje z zakresu nauk społecznych: psychologii, resocjalizacji, logopedii, a także: podręczniki dla rodziców i nauczycieli czy projekty muzyczne. Poza tym oferujemy całościowy cykl wydawniczy obejmujący: skład komputerowy, poradniki popularnonaukowe, a także jesteśmy otwarci na wielostopniową redakcję i korektę książek, oprawianie prac oraz archiwizację dzieł.

Mamy na względzie poważanie u klientów dlatego staramy się utrzymywać powiązania jedynie z rzetelnymi hurtowniami i księgarniami wobec czego jesteśmy w stanie zapewnić szybką i nieryzykowną wysyłkę naszych dzieł. Z obecną ofertą wydawnictwa można zapoznać się na łamach "Wydawcy" oraz "Nowych Książek". Doceniając zaangażowanie oraz kwalifikacje pracowników, ciekawe warunki współpracy i pomoc w dystrybucji książek; mnóstwo biur, organizacji, zgromadzeń i osób prywatnych dokonuje w "Impulsie" zamówienia wydawnicze takie jak: prezentacje okolicznościowe, konferencyjne, prace magisterskie, profesorskie itp.

Mamy nadzieję, że wielu klientów skorzysta z naszej oferty wydawniczej, a może także dołączą do coraz większego grona twórców ogłaszających u nas swe dzieła. Należy bowiem rozwijać swą fascynację jaką jest pisanie i niepisać wyłącznie jak to się mówi przysłowiowo "do szuflady".

Szczegóły strony www.impulsoficyna.com.pl:

Komentarze do strony: www.impulsoficyna.com.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę www.impulsoficyna.com.pl

Księgarnia internetowa
Księgarnia internetowa
Księgarnia internetowa
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: