Dodano dnia: 30.07.2015 o godz: 18:18 | Numer ID: 5271
Link nie działa/spam ?

Łamigłówki - sposób na wolny czas

Łamigłówki i gry logiczne to wspaniały sposób na wypełnienie wolnego czasu, dla osób w każdym wieku. Do tej chwili, generalnie uznawano, że gry przeznaczone są dla maluchów. Rzeczywiście, rozwijają myślenie abstrakcyjne, zdolności manualne. Jednak czy naprawdę zagadki umysłowe są jedynie sposobem na nudę tylko i wyłącznie dla pociech?
Akademia Umysłu, udowodniła że nie, projektując niepowtarzalną serię zagadek edukacyjnych pod nazwą Gry Świata opierających się na popularnych na każdym kontynencie, orientalnych łamigłówkach Mahjong, Sudoku, Kakuro. Zestaw, składający się z trzech łamigłówek pozytywnie wpływa na rozwój w każdym wieku.
Do tej chwili, gry znajdujące się w asortymencie sklepów miały formę tradycyjną, a więc plansz, kart, klocków. Akademia Umysłu, opracowała zagadkę umysłową w formie multimedialnej, co daje sposobność gry nawet 4 użytkowników w tym samym czasie, a wyniki są oddzielnie rejestrowane i zapisywane w formie list.
Mahjong, Sudoku, Kakuro, te wszystkie gry logiczne składają się dużej ilości plansz i wariantów zagadek. Gry Świata zawierają różne poziomy trudności, przez co może grać w nią każdy, niezależnie od poziomu zaawansowania i wieku. Kolejną cechą jest urozmaicona i nowoczesna oprawa graficzna a także mnogość różnorodnych dodatków, które bez wątpienia czynią łamigłówki bardzo atrakcyjnymi.
Gry Świata to nie tylko sposób na odpoczynek, to łączenie przyjemnego z pożytecznym, ponieważ łamigłówki to atrakcyjna zabawa, która rozwija wiele zdolności takich jak myślenie logiczne, abstrakcyjne, ale i kompetencje w współzawodnictwie.

Szczegóły strony www.gry-swiata.pl:

Komentarze do strony: www.gry-swiata.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę www.gry-swiata.pl

Łamigłówki - sposób na wolny czas
Łamigłówki - sposób na wolny czas
Łamigłówki - sposób na wolny czas
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: