Dodano dnia: 13.11.2014 o godz: 13:01 | Numer ID: 2124
Link nie działa/spam ?

Polisarium.pl - Ubezpieczenia komunikacyjne

Dlaczego ubezpieczenia komunikacyjne Warszawa osiągają tak wysokie stawki? Bardzo ważnym czynnikiem wpływającym na wysokość stawki jest ilość szkód które mieliśmy. Pewnym jest że Warszawa największe miasto w Polsce posiada największą liczbę aktywnych kierowców. Styl jazdy jaki prezentuje przeciętny Warszawiak także nie jest bez znaczenia, nie do końca życzliwe podejście do pozostałych użytkowników ulic powoduje agresywny styl jazdy a co za tym idzie także szkody komunikacyjne. W przypadku ubezpieczeń samochodowych zdarzenie losowe objęte ubezpieczeniem w momencie zgłoszenia do towarzystwa ubezpieczeniowego staje się szkodą komunikacyjną, która musi przejść proces likwidacyjny. Rozmiar strat, które następują w wyniku takiego zdarzenia nie mają większego wpływu na utratę zniżek ale na podwyższenie przez ubezpieczyciela składek na polisę dla wszystkich i owszem. Ma tutaj zastosowanie prostego wyniku finansowego. Przyjęte składki za wystawione polisy komunikacyjne SA przychodem a związana z nimi obsługa, prowizje pośredników, likwidacja szkód, wypłacone odszkodowania a także promocja produktów są kosztem. Żeby zadowolić akcjonariuszy towarzystw ubezpieczeniowych wynik finansowy musi być na plus to znaczy że towarzystwo musi wypracować zysk. Oczywiście dzięki narzędziom statystycznym można prognozować wynik finansowy lecz w przypadku ubezpieczeń margines błędu jest dość wysoki. Ubezpieczenia komunikacyjne Warszawa dotyczą pojazdów z największej grupy ryzyka więc w przypadku gorszej kondycji towarzystwa ta grupa jako pierwsza odczuwa najbardziej wzrost stawek na ubezpieczenie swojego pojazdu mechanicznego. Wszystkie wyżej opisane czynniki dotyczą ogółu wyniku finansowego towarzystwa, nie zapominajmy jednak o tym, że ubezpieczyciele składają ten wynik ze sprzedaży różnych produktów ubezpieczeniowych. Można więc przyjąć, że każdą grupą produktową zajmuje się osobny dział, który stara się prognozować sprzedaż na tyle bezpiecznie aby wyniki były najlepsze z możliwych. Niestety zajmujące się tym osoby to umysły ścisłe opierające się tylko i wyłącznie na liczbach oraz doświadczeniach firmy z lat ubiegłych.

W przypadku ubezpieczeń komunikacyjnych Warszawa niezwykle duże znaczenie ma historia ubezpieczeniowa, czyli ilość szkód kierowcy nie tylko swoim pojazdem ale także jakimkolwiek innym. Przy pomocy centralnej rejestracji szkód możemy dowiedzieć się jakie szkody zgłaszał kierowca do towarzystw ubezpieczeniowych. Wprowadzana jest także opcja sprawdzania historii ubezpieczeniowej pojazdów, naszym zdaniem jest to niezwykle pomocne do weryfikacji prawidłowej wartości rynkowej samochodu. Pozwolić to może do zredukowania zbyt dużych wypłat odszkodowań za pojazdy, które w rzeczywistości są nic albo prawie nic nie warte. Redukcja zjawiska wyłudzeń odszkodowań komunikacyjnych mogłaby się zmniejszyć w znacznym stopniu. Pojawić by się mogło pytanie czy nie zachwiałoby to rynkiem handlu pojazdami w Polsce? Prawdopodobnie tak, dlatego, że osoby kupujące pojazdy w momencie ubezpieczenia dowiadywałyby się o przykrych informacjach związanych z historią ich samochodu. Ubezpieczenie oc jest obowiązkowe ale możemy także skorzystać z dodatkowego np. autocasco. W przypadku tego drugiego ubezpieczyciel ma prawo odmówić przyjęcia pojazdu do ubezpieczenia lub przyjąć na warunkach jakie sam podyktuje. Co gdy w przypadku gdy osoba, która zakupiła pojazd z historią, która mroziłaby krew w żyłach? Prawdopodobnie nabywca chciałby zwrócić taki pojazd, no ale jeśli zbywca nie chciałby go przyjąć z powrotem tłumacząc, że sama nie była świadoma tych niemiłych faktów.


Ubezpieczenia komunikacyjne Warszawa najlepiej więc kupować w multiagencji ubezpieczeniowej, najlepszym miejsce w Warszawie jest Polisarium. Oferta Polisarium to nie tylko wiele towarzystw ubezpieczeniowych w jednym miejscu ale także wykwalifikowana kadra pracownicza, która służy pomocą w każdej wymagającej tego sytuacji. Dzięki takiemu partnerowi świat ubezpieczeń staje się prostszy a przepisy z nimi związane wyjątkowo proste do zrozumienia. Gwarancja niskiej ceny to atut, którego nie sposób pominąć. Możemy ubezpieczyć nie tylko samochód ale także wszelkie nieruchomości. W Polisarium kupić można także ubezpieczenie turystyczne oraz zdrowotne, które są nieocenione w przypadku planowania zasłużonego urlopu. Czym jest urlop, który pozostawiałby niepokój, z dobrym ubezpieczeniem redukujemy to niemalże do zera. Zapraszamy więc do bliższego zapoznania się ze sposobem działania multiagencji ubezpieczeniowej Polisarium ponieważ odpowiedni partner w ubezpieczeniach może się okazać sposobem na spokojniejsze funkcjonowanie w społeczeństwie Warszawy oraz poza jej granicami.

Szczegóły strony polisarium.pl:

Komentarze do strony: polisarium.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę polisarium.pl

Polisarium.pl - Ubezpieczenia komunikacyjne
Polisarium.pl - Ubezpieczenia komunikacyjne
Polisarium.pl - Ubezpieczenia komunikacyjne
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: