Dodano dnia: 29.10.2018 o godz: 11:55 | Numer ID: 7070
Link nie działa/spam ?

Pomorskie Centrum Medycyny Estetycznej

Medycyna estetyczna jest jedną z najprężniej rozwijających się gałęzi medycznych. Każdy bowiem lubi czuć się dobrze w swoim ciele, a zabiegi takie jak mezoterapia igłowa czy też laseroterapia zostały stworzone właśnie po to, aby zapewnić, że każdy ma szansę zadbać o swoje ciało i tym samym o swoje samopoczucie.

Z powodu szybkiego rozwoju, jaki przeżyła medycyna estetyczna, we wszystkich większych miastach można bez problemu znaleźć gabinety oferujące różnego rodzaju zabiegi. Jednym z najstarszych jest Pomorskie Centrum Medycyny Estetycznej, z siedzibą w Toruniu. Placówka powstała już w 1995 roku i od tamtej pory nieustannie inwestuje w rozwój swojej działalności. W PCME każdy ma szansę zadbać o siebie, czy to korzystając z takich zabiegów jak mezoterapia igłowa, czy też ze zwykłego peelingu.

Wszystkie najnowsze odkrycia z dziedziny kosmetologii i medycyny estetycznej są szybko wdrażane w ofertę PCME. W dniu dzisiejszym Pomorskie Centrum Medycyny Estetycznej oferuje swoim klientom najnowsze osiągnięcia w kosmetologii oraz innowacyjne na skalę europejską zabiegi pielęgnacyjne i lecznicze - zarówno te bardzo popularne, jak i zabiegi ekskluzywne.

Przykładowe zabiegi:
- leczenie łysienia, trychologia
- bezoperacyjny lifting twarzy
- usuwanie blizn i rozstępów
- zamykanie naczynek krwionośnych
- redukcja tkanki tłuszczowej i modelowanie sylwetki
- makijaż permanentny
- epilacje
- laserowe usuwanie przebarwień
- korekcja uszu
- chirurgia estetyczna
i inne.

W ramach placówki działa również Poradnia leczenia chrapania, Klinika Nowotworów Skóry oraz Poradnia Leczenia Chorób Skóry.


Dane adresowe
Pomorskie Centrum Medycyny Estetycznej
ul. Szosa Chełmińska 84/86
(Dom Zdrowia, III p. )
87-100 Toruń

Szczegóły strony https://pcme.pl:

Komentarze do strony: https://pcme.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę https://pcme.pl

Pomorskie Centrum Medycyny Estetycznej
Pomorskie Centrum Medycyny Estetycznej
Pomorskie Centrum Medycyny Estetycznej
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: