Dodano dnia: 12.07.2016 o godz: 16:11 | Numer ID: 5781
Link nie działa/spam ?

Psycholog Lublin

Terapia Lublin - gabinet Agaty Poręby prowadzi wszechstronną pomoc w razie przeżywania trudności w życiu codziennym rozlicznego rodzaju zaczynając od depresji kończąc na aktywizacji bezrobotnych.

Agata Poręba jako doświadczony psycholog a także psychoterapeuta niesie pomoc osobom dorosłym jak również dzieciom i młodzieży. Przyjmuje w NZOZ Poradni Zdrowia KUL, Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. prof. Mieczysława Kaczyńskiego SPZOZ w Poradni Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży i w Ośrodku Psychoterapii i Rozwoju Psycho-Soma w Lublinie.

Psychoterapeuta Agata Poręba pracuje też jako nauczyciel akademicki. Prowadzi także współpracę z firmami w ramach szkoleń psychologicznych i biznesowych, a także projektów rozwojowych i aktywizacji osób bez pracy. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i pracuje zgodnie z wytycznymi zawartymi w Kodeksie Etycznym Psychoterapeuty. W swej pracy dobro Klienta stawia na pierszym miejscu. Odwiedzając jej gabinet można skorzystać z konsultacji psychologicznej, psychoterapii, diagnozy psychologicznej. W ramach pracy oferuje dodatkowo warsztaty oraz szkolenia. Warto polecić jej poradnię, bowiem oferowana przez nią pomoc psychologiczna daje dobre rezultaty. Trzeba też dodać, iż Agata Poręba ciągle poszerza swą wiedzę w zakresie psychologii w ramach studiów doktoranckich.

Szczegóły strony agataporeba.pl:

Komentarze do strony: agataporeba.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę agataporeba.pl

Psycholog Lublin
Psycholog Lublin
Psycholog Lublin
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: