Dodano dnia: 25.03.2014 o godz: 22:33 | Numer ID: 3888
Link nie działa/spam ?

Ślubne Zdjęcia - www.magicznachwila.pl

Tak, więc coraz częściej para młoda zamawia sobie sesję w kościele. Jednak aby do takiej sesji doszło fotograf ślubny musi mieć specjalne uprawnienia, o które zazwyczaj pyta się go ksiądz. Jeżeli je posiada bez problemu może przystąpić do swojej pracy. W sytuacji, gdy fotograf nie posiada specjalnych uprawnień to wyłącznie zależy od proboszcza czy pozwoli jemu robić zdjęcia. My posiadamy takie uprawnienia i nie mamy z tym problemu.
W kościele robimy zdjęcia nie tylko parze młodej ale także przybyłym gościom. Wiadomo, że nie robi ich całą mszę a wyłącznie w najważniejszych momentach na przykład kiedy młodzi składają sobie przysięgę małżeńska albo też kiedy nakładają sobie obrączki na palce. Fotograf stara się w tych zdjęciach uchwycić jak najwięcej uczucia oraz szczęścia młodych i wydaje nam się że jesteśmy w tym dobrzy.

Magiczna Chwila mieści się w Warszawie na ulicy Bertolta Brechta 14. Zapraszamy do kontaktu bądź odwiedzin. Zajrzyj na naszą www stronę i zapoznaj się z całą ofertą i cennikiem jaki zamieściliśmy do tego typu fotografii.

Szczegóły strony www.magicznachwila.pl:

Komentarze do strony: www.magicznachwila.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę www.magicznachwila.pl

Ślubne Zdjęcia - www.magicznachwila.pl
Ślubne Zdjęcia - www.magicznachwila.pl
Ślubne Zdjęcia - www.magicznachwila.pl
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: