Dodano dnia: 10.10.2020 o godz: 15:36 | Numer ID: 8381
Link nie działa/spam ?

Stacja kontroli pojazdów - Cel Poznań

Stacja kontroli posiada dwie nowoczesne ścieżki diagnostyczne wyposażone w urządzenia firmy CARTEC. Jedna ścieżka diagnostyczna jest przystosowana do samochodów osobowych, druga dedykowana jest dla pojazdów ciężarowych dzięki temu masa własna pojazdu nie stanowi przeszkody w wykonywaniu przez nas badania technicznego.
Oferujemy serwis okresowy pojazdu, kontrolę stanu i wymianę płynów eksploatacyjnych. Legalizacja tachografu – Wszystkie pojazdy ciężarowe winny być wyposażone w tachografy cyfrowe. Kalibracja tachografu cyfrowego winna być wykonana w terminie 14 dni od zakupienia nowego pojazdu. W związku z tym oferujemy pełną serwisową legalizację tachografów cyfrowych. Obsługę klimatyzacji profesjonalnym urządzeniem marki BOSCH ASC611, dla czynnika R134a oraz BOSCH ASC661, dla nowego czynnika R1234yf. W przypadku niesprawnej klimatyzacji samochodowej świadczymy usługę polegającą na zdiagnozowaniu usterki. Dzięki wyposażeniu warsztatu w nowoczesny sprzęt do demontażu i komputerowego wyważania kół firmy BOSCH wymiana opon przebiega sprawnie i profesjonalnie. Dokonujemy napraw i wymiany wszelkiego rodzaju ogumienia w rozmiarze od 13 do 22 cali.
Absolutnie innowacyjną metodą na polskim rynku jest geometria kół 3D. Jest ona ustawianiem zbieżności kół i osi jezdnych pojazdu, co gwarantuje niezawodny pomiar wykonywany w trójwymiarowej technologii. W naszym serwisie pomiar przeprowadzamy za pomocą nowoczesnego sprzętu pomiarowego marki John Bean. Pracuje w szybki, wydajny sposób, przez co operacja pomiarowa zajmuje niewielką ilość czasu.

Szczegóły strony stacjakontrolicel.pl:

Komentarze do strony: stacjakontrolicel.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę stacjakontrolicel.pl

Stacja kontroli pojazdów - Cel Poznań
Stacja kontroli pojazdów - Cel Poznań
Stacja kontroli pojazdów - Cel Poznań
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: