Dodano dnia: 26.02.2013 o godz: 14:09 | Numer ID: 2633
Link nie działa/spam ?

Stomatologia dziecięca Katowice

Ktoś mający małe dziecko wie co to znaczy ból zęba (i to nie swój). Maleństwo nie jest w stanie powiedzieć, co go właściwie boli. Jedynie czasem po opuchliźnie twarzy jesteśmy w stanie stwierdzić, że chodzi o ząb. W takim przypadku niezbędna jest wizyta w gabinecie, który specjalizuje się w stomatologii dziecięcej. W praktyce "Mój Dentysta" mamy dentystę o specjalizacji stomatolog dziecięcy. Wie jak rozmawiać z małymi pacjentami i jak zachęcić do wejścia na fotel dentystyczny. Ma ogromną wiedzę praktyczną i teoretyczną jak postępować z dziećmi, które mają dentofobię.
Drugą specjalnością gabinetu stomatologicznego "Mój Dentysta" jest wszczepianie implantów zębów. Korzystamy ze światowych rozwiązań wielu producentów implantów i dzięki temu możemy pacjentom zaoferować zawsze najlepsze rozwiązanie.
Naszym pacjentom polecamy również jednowizytowe leczenie kanałowe, które radykalnie skraca czas spędzony na fotelu dentystycznym. Praktyka "Mój Dentysta" przyjmuje pacjentów nie tylko z okolic Bytomia, Chorzowa czy Katowic. Coraz więcej osób przyjeżdża do nas spoza województwa śląskiego.

Szczegóły strony moj-dentysta.pl:

Komentarze do strony: moj-dentysta.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę moj-dentysta.pl

Stomatologia dziecięca Katowice
Stomatologia dziecięca Katowice
Stomatologia dziecięca Katowice
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: