Dodano dnia: 21.08.2019 o godz: 10:34 | Numer ID: 7472
Link nie działa/spam ?

Szlaban parkingowy ANGA Warszawa

Szlaban parkigowy to urządzenie służące do organizacji ruchu. Anga jest certyfikowanym partnerem firmy BFT. Specjalizujemy się w sprzedaży oraz montażu szlabanów parkingowych. Prowadzimy sprzedaż szlabanów parkingowych oraz systemów parkingowych.

W naszej ofercie największą popularnością cieszą się poniższe szlabany Moovie i Giotto firmy BFT. Klienci chwalą estetyczny i nowoczesny wygląd, a także dużą bezawaryjność oraz dostępność części zamiennych.

Najczęściej kupowany szlaban to:

Szlaban parkingowy Moovie

Szlabany serii MOOVI przeznaczone są do wjazdów o szerokości od 3 do 6 m. Posiadają silnik zasilany napięciem 230 V z własnym systemem chłodzenia. Szlabany w wersji RMM mają wbudowaną centralę sterującą LEO MV D wyposażoną w wyświetlacz LCD, natomiast wersje MOOVI 30 oraz MOOVI 60 mają wbudowaną centralę ALPHA BOM. Wersja RMM oraz 30S wyposażona jest w funkcję zwolnienia przy otwieraniu i zamykaniu. Bezpieczeństwo zapewnia funkcja wykrywania przeszkód realizowana za pośrednictwem enkodera optycznego. Szlaban po natrafieniu na przeszkodę natychmiast się zatrzymuje i odwraca ruch, a zintegrowany radioodbiornik z kodem dynamicznie zmiennym umożliwia zapamiętanie do 63 pilotów. Do jednostek można zastosować zarówno ramiona płaskie i tubowe. Szlabany tego typu polecamy do pracy intensywnej.

Szczegóły strony www.anga-handel.pl:

Komentarze do strony: www.anga-handel.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę www.anga-handel.pl

Szlaban parkingowy ANGA Warszawa
Szlaban parkingowy ANGA Warszawa
Szlaban parkingowy ANGA Warszawa
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: